TasteCenter – Centrum kulinarnych spotkań

Warsztaty

Pasta la Vista – czyli warsztaty makaronowe – 25.02.2019

Makaronowe warsztaty poprowadzi Matteo Brunetti, finalista polskiej 6 edycji MasterChef. Matteo to perfekcjonista, który zaraża pozytywną energią podczas gotowania. Wspólnie będziecie odkrywać smaki włoskiej kuchni.

Prowadzący: Matteo Brunetti Data: 25 lutego 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Świeżo wypieczone – 26.02.2019

Chrupiące, puszyste pieczywo to doskonały dodatek do śniadań, lunchów i kolacji.  Odkryj sekrety udanych wypieków i aromatycznych smarowideł z Justyną Roszkowską.

Prowadzący: Justyna Roszkowska Data: 26 lutego 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Tel Aviv by Malka – 01.03.2019

Multikulturowy Tel Aviv inspiruje jak tutejsza kuchnia. Odkryj jego kulinarne tajemnice podczas fascynujących i aromatycznych warsztatów prowadzonych przez Malkę Kafkę.

Prowadzący: Malka Kafka Data: 1 marca 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Zero Waste – Kurczak z natury

Jeśli masz dobry produkt, wykorzystaj go w całości! Kurczak to nuda? Nic z tego! Trybowanie, konfitowanie, pieczenie w soli, w cieście solnym. Jak to zrobić by nie zostawić żadnych części prezentuje Marcin Duda.

Prowadzący: Marcin Duda Data: 8 marca 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Zdrowe jak ryba – 14.03.2019

Szereg korzyści płynących z ryb nierzadko pozostaje niezauważony w obliczu mitów krążących wokół nich. Czas je obalić! Na pyszne odkrywanie rybnych sekretów zaprasza Karina Zuchora.

Prowadzący: Karina Zuchora Data: 14 marca 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Tradycyjne desery nowocześnie – 15.03.2019

Pora na deser. Dziś w menu tradycyjne wypieki przestawione w nieco odświeżonym wydaniu oraz wytrawne przekąski w słodkim towarzystwie. Poleca szef kuchni Agnieszka Jasińska.

Prowadzący: Agnieszka Jasińska Data: 15 marca 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

LOKALIZACJA

Skontakuj się z nami

Taste Center - Centrum Kulinarnych Spotkań Taste Center - Centrum Kulinarnych Spotkań


Zobacz pełną treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Niniejszą zgodę można wycofać w każdym czasie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30).
Posiadasz prawo wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych.
Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.