TasteCenter – Centrum kulinarnych spotkań

Warsztaty

Warzywa codziennie – 22.01.2019

Dieta na Nowy Rok – więcej kolorów, więcej warzyw. Kuchnia wegetariańska to żadna nuda. ErVegan pokazuje, że warzywa są super. Nie uwierzysz, na ile sposobów można je przyrządzić!

Prowadzący: Eryk Wałkowicz Data: 22 stycznia 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Bliskowschodnie wypieki – 29.01.2019

Bliski wschód to nie tylko smak pysznego hummusu, jagnięciny i warzyw, wśród których królują bakłażan, pomidor czy cukinia. Na warsztatach z Samarą Khanafer odkryjesz tamtejsze pyszne wypieki, o których nigdy nie zapomnisz!

Prowadzący: Samar Khanafer Data: 29 stycznia 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Zdrowo, smacznie, na parze – 11.02.2019

Jak gotować na parze smacznie i zdrowo? Opowie Wam o tym Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Katarzyna udowadnia, że można gotować zdrowo i z pomysłem.

Prowadzący: Katarzyna Błażejewska – Stuhr Data: 11 lutego 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Zdrowo przyprawione warsztaty – 18.02.2019

Aromatyczny warsztat z wykorzystaniem założeń ajurwedy, podczas którego stworzymy kombinacje smaków i zapachów o działaniu dobroczynnym dla podniebienia, nastroju i zdrowia. Zapraszamy!

Prowadzący: Karolina i Maciej Szaciłło Data: 18 lutego 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Wegańskie kombinacje – 19.02.2019

Kuchnia wegańska może zaskakiwać, szczególnie gdy nie ogranicza się do tradycyjnych przepisów. W trakcie warsztatów, które poprowadzi Mickey Rotten, skupimy się na niecodziennych kombinacjach dobrze znanych składników.

Prowadzący: Mickey Rotten Data: 19 lutego 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

Pasta la Vista – czyli warsztaty makaronowe – 25.02.2019

Makaronowe warsztaty poprowadzi Matteo Brunetti, finalista polskiej 6 edycji MasterChef. Matteo to perfekcjonista, który zaraża pozytywną energią podczas gotowania. Wspólnie będziecie odkrywać smaki włoskiej kuchni.

Prowadzący: Matteo Brunetti Data: 25 lutego 2019 Cena: 199zł
Kup teraz!

LOKALIZACJA

Skontakuj się z nami

Taste Center - Centrum Kulinarnych Spotkań Taste Center - Centrum Kulinarnych Spotkań


Zobacz pełną treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Niniejszą zgodę można wycofać w każdym czasie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30).
Posiadasz prawo wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych.
Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.