TasteCenter – Centrum kulinarnych spotkań

Kim jesteśmy?

TasteCenter

To miejsce spotkań nie tylko ludzi, ale także smaków, aromatów i doznań. Taste Center to przestrzeń do dzielenia się kulinarną wiedzą, talentem i pasją, a wszystko to pod okiem doświadczonych mistrzów sztuki kulinarnej.

Warsztaty

Pokaż wszystkie warsztaty

Kucharze

Mickey Rotten

Poznaj mnie

Uwielbia jeść. Podkreśla, że jest łakomczuchem, a kucharzem w drugiej kolejności. Przez dekadę grawitował pomiędzy Londynem, Meksykiem a Bali, zdobywając cenne doświadczenie kulinarne. Fascynują go bardzo różne kuchnie, ale przyznaje się, że w kwestii techniki najlepsza jest Francja. Gotował między innymi dla Stevena Spielberga, Ridleya Scotta, Keanu Reevesa czy Charlize Theron. W kuchni udowadnia, że można gotować z wyobraźnią, a zarazem zdrowo.

Wiktoria Górecka

Poznaj mnie

Psycholog jedzenia i współautorka bloga Pyza made in Poland, promującego kuchnie Azji. Chętnie dzieli się tajnikami azjatyckich kuchni, inspirując do wzbogacania własnej diety w egzotyczne przysmaki, podpowiadając jak znaleźć potrzebne składniki lub zastąpić je produktami dostępnymi lokalnie. Organizuje wyprawy do Wólki Kosowskiej, aby odkrywać wietnamskie smaki w podwarszawskim miasteczku. Współpracuje z wieloma organizacjami, realizując projekty badawcze, edukacyjne i artystyczne związane z obecnością społeczności imigranckich w Polsce.

Arek Andrzejewski

Poznaj mnie

Arek Andrzejewski vel Chlebodawca – chleb piecze wszędzie, w każdych okolicznościach i w każdym napotkanym piecu! Jego insygnia to drewniana łyżka i słój z wiekowym zakwasem o wdzięcznym imieniu Hieronim. W swojej pracowni wypieków odtwarza stare, polskie przepisy chlebowe. W poszukiwaniu inspiracji przemierzył Polskę wszerz i wzdłuż!

Samar Khanafer

Poznaj mnie

W połowie Polka, w połowie Libanka – uważana za eksperta kuchni bliskowschodniej. Jej przepisy to
synteza dwóch światów i kultur, w których żyje – Warszawy i Beirutu. Uczestniczka III edycji
programu MasterChef, autorka bloga – blogsamar.com. Prowadzi także warsztaty z kuchni arabskiej.
Oprócz gotowania jej pasją jest projektowanie graficzne, którym zajmuje się zawodowo.

Zbigniew Łęgowski

Poznaj mnie

Zbigniew Łęgowski jest wiecznie głodny kulinarnej wiedzy! Już na początku swej kucharskiej kariery, zdobywał ją pod okiem włoskiego szefa Stefano Cherubiniego. Swój mistrzowski kunszt prezentował na wielu prestiżowych konkursach kulinarnych w Polsce i zagranicą, zdobywając m.in. złoty medal na mistrzostwach Europy w potrawach z karpia oraz Kulinarny Puchar Polski w 2012 roku. Obecnie jest szefem kuchni w DubleTree by Hilton, gdzie lubi kreować własny styl gotowania z zachowaniem polskich produktów i regionalności.

Adam Chrząstowski

Poznaj mnie

Adam Chrząstowski od czasów szkoły średniej jest związany z gastronomią. Swoją pasję realizował podczas studiów oraz w trakcie późniejszej pracy w Niemczech, Grecji, Szwajcarii, Holandii, a nawet w Chinach. Jest współtwórcą sukcesów krakowskich restauracji, wyróżnionych przez Slow Food Polska oraz przewodniki Michelin oraz Gault & Milleau. W 2018 roku został doceniony przez Akademię Gastronomiczną w Polsce prestiżową nagrodą Mistrz Mistrzów.

Matteo Brunetti

Poznaj mnie

Swoją pasję do gotowania wyniósł z rodzinnego włoskiego domu, a jej autentyczność zaprowadziła go aż do  finału polskiej 6 edycji MasterChef! Jurorzy i widzowie programu dali się oczarować nie tylko jego mistrzowskim umiejętnościom, zapałowi i perfekcjonizmowi, ale także wrodzonemu wdziękowi i poczuciu humoru. Jest także znanym youtuberem, a swą popularność zawdzięcza otwartości i pozytywnemu podejściu do życia.

Dawid Budzich

Poznaj mnie

Gotuje od 14-tego roku życia. Jego miłość do wytwornej kuchni i sztuki, pomogła mu dojść do półfinału programu MasterChef. Wciąż rozwija swoją pasję gotując w renomowanej restauracji Senses (uhonorowanej gwiazdką Michelin) oraz prowadząc na TVP1 program kulinarny „Na zdrowie”. Uwielbia dzielić się swoimi umiejętnościami, dlatego chętnie bierze udział w wielu warsztatach. Nic dziwnego, bo jak sam o sobie mówi, jest uzależniony od pysznego jedzenia.

Iwona Zasuwa

Poznaj mnie

Iwona Zasuwa, pełna entuzjazmu założycielka bloga Smakoterapia, muzyk i pedagog. To niestrudzona propagatorka zdrowego gotowania, którą można oglądać w programie kulinarnym „Ugotuj mi mamo” oraz „Ugotuj mi mamo 2”, a także autorka bestsellerowej książki „Smakoterapia”. Wielbicielka warzyw sezonowych i potraw, których smak na zawsze pozostaje w pamięci!

Karolina i Maciej Szaciłło

Poznaj mnie

Ona – dziennikarka, na co dzień pisze reportaże społeczne i wywiady. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji.

On – kucharz wegetariański, autor książek kulinarnych, pasjonuje się dietetyką, medycyną wschodu (szczególnie ajurwedą) i jogą. Przez lata gotował na antenie „Dzień dobry TVN”.

Razem prowadzą bloga o zdrowym sposobie na życie (www.medytujemy.pl), warsztaty i detoksy wyjazdowe. Wspólnie piszą książki w tym m.in. bestsellerowe „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem”. 15 marca pojawił się na rynku ich kolejny bestseller: „Jem (to co) kocham i chudnę”, a w październiku „Jedzenie, które leczy” – prosty i przejrzysty przewodnik po ajurwedzie.

LOKALIZACJA

Skontakuj się z nami

Taste Center - Centrum Kulinarnych Spotkań Taste Center - Centrum Kulinarnych Spotkań


Zobacz pełną treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Niniejszą zgodę można wycofać w każdym czasie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30).
Posiadasz prawo wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych.
Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.